Polski styl słynie z tego że zrzucany jest na bok na koszt zagranicznej mody. Bardzo często mówi się że moda polska w zestawieniu do innych krajów zaledwie raczkuje, ale gdyby jednak przyjrzeć się temu akuratniej polscy producenci są w stanie przedstawić polskim klientom godne uwagi projekty!
Od najbardziej porządanych fasonów aż po wysokich lotów tkaniny. Gdzie i dlaczego jest problem nabywców? Brak dostatecznych umiejętności projektantów czy szukający ludzie są zbytnio rygorystyczni w swoich poszukiwaniach?

Otóż nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż organizacje międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wyspecjalizowanie. Klienci dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są popularniejsze oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonego płaszcza, albo innej części garderoby ludzie nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy zbadać regionalny asortyment.

Kończąc postarajmy się zaakceptować i pokochać to co Polskie! Zostawmy plotki i dajmy szansę Polskim handlowcom ale również innym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety