Czy znacie 3 podstawowe terminy przedstawiające stereotypową damę? My znamy: milość, bliscy i wyglad. Co kryje się pod tymi nazwami? Jakich doznań pragną panie? Czego nie znoszą? Z czym walczą ? Czego nie odstępują nawet na krótką chwilę? W tym artykule omówimy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w świecie kobiety. Postarajmy się je rozgryźć. Jak widzi samą siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie ze stron? Damy lubią czuć się adorowane. Większość lubi kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji w swoje ręce ale znowu nie przyjmują zachowania w nieskończoność zaangażowanego kochanka. Jak często mówią w połowie pragną czułości, zaangażowania w uczuciach, ale w drugiej połowie w sekrecie marzą o tym ażeby obecny facet od czasu do czasu stawiał opory, był niedostępny. Co za tym idzie? Panie wbrew pozorom również lubią zdobywać, bo kogo cieszy w pełni bez trudu zyskana rzecz, a dopiero co relacja czy też atencja osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego w jaki spsób dogodzić oczekiwaniom pięknych dam? Jak sprawić by bywać na pozycji lidera?
Troszcz o nią w sposób jaki chce, zaobserwuj kobiece mniejsze lub wielkie potrzeby, ażeby wiedzieć które z nich bywają najistotniejsze oraz na tych skoncentruj się najbardziej, nawyk bycia nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z kobietą. Pamiętaj, że to dyskusja jest podstawą dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację należy podtrzymywać najczęściej małymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy późno zawsze gaśnie. Właśnie to czyni, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna