Portale społecznościowe oraz czasopisma pisane są głównie z myślą o kobietach oraz są wskazane dla płci pięknej. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich kategoriach?
Już dawno przyjęto że świat mody jest dla kobiet. Przyjęto też, że faceci nie są skłonni do pogawędek na temat garderoby czy wyglądu. Kobiety uważają że nie warto pytać faceta o to co włoży na siebie, ma ubrane, będzie zakładał.Wiadomo jednak o tym że mężczyźni bardzo lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi trofeami. Rozsiewając plotki oświadczamy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest czymś obcym! Pogadajmy więc o modzie mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w Polsce miewa się dobrze? Znawcy mówią że największym problemem polskich marek jest koncepcja demonstrowania odzieży w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupujących zniechęca bardzo często stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje odzież. Najczęściej jednak sięga po to w czym czuje sie dobrze nie patrząc na to w jakim świetle coś jest pokazane. Zapytajmy siebie o najbardziej istotną rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w szafie każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset tradycyjna koszula, jak mówią koniecznie granatowa oraz czarna. Kolejną częścią garderoby powinna być marynarka. Najlepiej taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje absolutnie na każdą okazję!
Ostatnią niezbędną rzeczą są stylowe wygodne buty. Ważne żeby były w stonowanym odcieniu i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki