Co najbardziej pobudza zmysły mężczyzn? Co powoduje że przeszktałcamy się w silne i świadome swojej wartości kusicielki? Odpowiedzią na te pytania jest pojęcie wszystkim znane – bielizna oraz,i jej właściwości.
Co jest najważniejsze przy wyborze bielizny, kompletu bielizny dla siebie, co powinniśmy brać pod uwagę?
Jednym z bardziej ważnych kryteriów idealnej bielizny, powinien być materiał, dlatego, że to on świadczy o wygodzie używania jej przez ciebie. To materiał decyduje o wartości ale też o tym czy spełni swoją funcję w codziennym życiu ale także w wyjątkowych dla nas sytuacjach
Stroje bieliźniane produkowane są zazwyczaj z
materiałów naturalnych oraz tych sztucznego pochodzenia. Jeśli chodzi o materiałach pochodzenia naturalnego najczęściej wykorzystuje się bawełnę. O jakości bawełny świadczy długość delikatność włókien. Wyróżnić można dwa typy bawełny- bawełna czesana oraz superczesana.Oby dwie są przyjemne dla ludzkiej skóry. Bielizna tego rodzaju jest niezwykle powiewna ale również sprawia że skóra może oddychać swobodnie. Coraz regularniej zaczyna się używać tkaniny bambusowe która często słusznie zastępuje bawełnę. Jest również aksamitne oraz rozciągliwe. Jednak w dzisiejszych czasach naturalność coraz częściej zastępowane są produktami sztucznymi, w tym przypadku też tak jest. Przykładem może być elastan który od wielu lat jest udoskalany i ciągle pozyskuje spore zainteresowanie i użytek. Łączony jest też z naturalnymi włóknami. Zbliżony charakter ma polyamid – oddychający materiał i niebywale lekki.

Beauty 77